У зв’язку із стрімким зростанням кількості захворювань на COVID-19 у регіоні та в цілому по Україні та з метою вжиття заходів, спрямованих на стримання темпів поширення гострого респіраторного захворювання педагогічною радою Погребівської гімназії 16 березня 2021 року прийнято рішення про ПЕРЕНЕСЕННЯ термінів весняних канікул для учнів 1-9 класів.

Весняні канікули у Погребівській гімназії триватимуть з 22 по 28 березня 2021 року

Закликаємо з розумінням та відповідальністю поставитись до запропонованих змін, адже здоров’я дітей та дорослих – найважливіше у ситуації, що склалася. ... Читати далі »

Переглядів: 61 | Додав: adminnvk | Дата: 16.03.2021 | Коментарі (0)

Сьогодні з вихованцями групи "Пізнайко" грали в гру "Подвійні малюнки" для розвитку уваги та швидкості реакції. Діти були в захваті. Увага і реакція у всіх добра!

Дуже рекомендую подібну гру для сімейного дозвілля, тому що вона цікава не тільки малечі, але і дорослим!

Переглядів: 52 | Додав: adminnvk | Дата: 16.03.2021 | Коментарі (0)