"Безпека в Інтернеті" - дуже важлива проблема нинішнього часу, саме про неї говорили учні 4 класу Погребівського ліцею на виховній годині. Сьогодні інтернет проник у наше життя і діяльність, тому потрібно знати якомога більше про безпеку у Всесвітній мережі, адже є велика кількість сайтів де багато шкідливої інформації для дітей.

Діти ознайомилися з поняттям "інтернет", основними правилами роботи в ньому, склали пам'ятку онлайн - безпеки, а в цьому їм допомогла розібратися черепашка Хаппі.

Переглядів: 42 | Додав: adminnvk | Дата: 15.02.2021 | Коментарі (0)

Щорічно 15 лютого в Україні відзначають День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Ця пам’ятна дата приурочена до виведення радянських військ з Афганістану у 1989 році.

Офіційно дата була встановлена в Україні 11 лютого 2004 року указом Президента України на заміну радянському Дню пам’яті воїнів-інтернаціоналістів.

Афганська війна (1979-1989) була останньою з великих імперських авантюр Радянського Союзу та стала однією з вагомих причин його краху.

15 лютого 1989 року останній радянський солдат з ... Читати далі »

Переглядів: 41 | Додав: adminnvk | Дата: 15.02.2021 | Коментарі (0)