STEM-підхід - у чому секрет успіху? Щоб стати гарними фахівцями - для успіху знадобиться інтеграція різнобічних знань: сконструювати вентилятор, побудувати міст, запрограмувати робота...

Використання інноваційних технологій максимально наближує навчання до життя та пробуджує інтерес юних геніїв. В нашому ліцеї оголошений інженерний тиждень. Дуже приємно, що до інженерної спільноти долучилася сім'я учня 2 класу Турцева Валентина. Разом, за інструкцією, вони склали два вироби - "Вентилятор" та "Радіо". Вийшла дуже гарна командна робота.

Переглядів: 15 | Додав: adminnvk | Дата: 30.01.2021 | Коментарі (0)

Учні 3 класу стали активними учасниками інженерного тижня. Діти подивилися навчальне відео про космічний транспорт, запуск ракети. Згадали про відомих космонавтів, інженерів цієї галузі. Цього дня учні нашого класу змогли відчути себе справжніми інженерами-конструкторами. Дітки виготовляли ракети, випробовували їх, спостерігали, чия ракета злетить вище. Було весело, цікаво, пізнавально!

Переглядів: 13 | Додав: adminnvk | Дата: 30.01.2021 | Коментарі (0)