Сьогодні 28.12.2020 року в групі "МАЛЯТКО" відбулося довгоочікуване свято Нового Року.  Діти відправилися в подорож на казковій хмаринці до будинку Діда Мороза. Запросили Діда Мороза до себе в гості, де разом водили хороводи, співали новорічні пісні та розповідали вірші . За це діти отримали новорічні подарунки. На святі панувала весела та позитивна атмосфера.

Переглядів: 13 | Додав: adminnvk | Дата: 28.12.2020 | Коментарі (0)

Новорічне свято – це свято коли вчителі разом з учнями поринають у казково-новорічний настрій.

В такому шкільному колі ми спробували по особливому створити свій новий рік 2020, він приніс свої дива... Вчителі перевтілилися у новорічних героїв.

Згодом на учнів 5-9 класів чекали різні випробування на кмітливість, швидкість, ерудованість,музичність, спритність, вміння грати за правилами. Всі учні впоралися навідмінно.В кінці новорічного квесту діти отримали смачні подарунки.

Діти та вчителі вітають всіх з наступаючими святами. Ба ... Читати далі »

Переглядів: 14 | Додав: adminnvk | Дата: 28.12.2020 | Коментарі (0)