Переглядів: 8 | Додав: adminnvk | Дата: 18.12.2020 | Коментарі (0)

Професія - це дуже важлива частина життя людини , і чим вдаліше ти зробиш вибір , тим більше досягнеш на професійному терені, тим більше відчуєш себе успішним і щасливим.

Сьогодні учні 9 класу з вчителем основ здоров'я ознайомилися з новими професіями в багатьох сферах, дослухались порад з вибору професії, доторкнулися до "Скарбнички народної мудрості", підібравши прислів'я і приказки про працю, зробили лепбук "Світ професій". Цікаво й корисно працювати в команді.

Дорогі випускники, пам'ятайте: головна професія для вас зараз - це навчання в школі, і знання, які отримаєте ту ... Читати далі »

Переглядів: 18 | Додав: adminnvk | Дата: 18.12.2020 | Коментарі (0)

До нас зранку завітав сам Святий Миколай, привітав з наступаючим святом Св. Миколая та порадував потішними подарунками всіх учасників освітнього процесу.

Дякуємо нашому директору за чудовий та неочікуваний сюрприз!!!

Переглядів: 11 | Додав: adminnvk | Дата: 18.12.2020 | Коментарі (0)