Виступ вихованців гуртка "Юні рослинники" Комунального закладу Київської обласної ради "Центр творчості дітей та юнацтва Київщини", який з 2020 року працює на базі Комунального закладу освіти Васильківської районної ради - "Погребівський академічний ліцей" Каденко Богдан, Шупта Ангеліна, Мисько Анна та керівник гуртка Красніков Костянтин Петрович.

Переглядів: 21 | Додав: adminnvk | Дата: 03.12.2020 | Коментарі (0)

В рамках відзначення 95- річчя юннатівського руху в Україні та заснування Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молодці МОН України 2-3 грудня в онлайн-форматі проводовся ІІ етап Всеукраїнського зльоту учнівських виробничих бригад, трудових аграрних об'єднань закладів загальної середньої та позашкільної освіти.

Серед його учасників і вихованці гуртка "Юні рослинники" Комунального закладу Київської обласної ради "Центр творчості дітей та юнацтва Київщини", який з 2020 року працює на базі Комунального закладу освіти Васильківської районної ради - "Погребівський академічний ліцей" а саме: Каденко Богдан, Шупта Ангеліна, Мисько ... Читати далі »

Переглядів: 23 | Додав: adminnvk | Дата: 03.12.2020 | Коментарі (0)