З цим важливим і на перший погляд незрозумілим поняття сьогодні на виховній годині розбиралися учні 4 класу. Діти розповідали про свої захоплення, інтереси і мрії, а ще ділилися своїми вміннями, що саме вони вміють добре робити. За допомогою гри, шукали спільне зі своїм однокласником. А подивившись мультфільм «Мотузка», діти дійшли висновку, що найважливіші людські риси - милосердя, доброта, чуйність, повага, любов. На жаль, не завжди люди бувають толерантними по відношенню один до одного, та є надія, що прийде час і свята «День толерантності» не буде, точніше він буде кожен день і всі люди будуть шанобливо відноситися один до одного.

... Читати далі »

Переглядів: 16 | Додав: adminnvk | Дата: 16.11.2020 | Коментарі (0)

КЗО ВРР - "Погребівський академічний ліцей" ТЕРМІНОВО шукає медичну сестру (0,75 ст.). Вимоги: наявність медичної освіти, сумлінне виконання обов'язків.

За довідками звертатися до директора ліцею Краснікова Віталія Костянтиновича за тел. 0978959037.

Переглядів: 15 | Додав: adminnvk | Дата: 16.11.2020 | Коментарі (0)