5-6 жовтня 2020 р. учні 1-4 та 6 класів (класні керівники Карпенко А.І., Власенко Н.Я., Кутова К.М., Шупта Л.О. Каденко І.С.) КЗО ВРР - "Погребівський академічний ліцей" (тоді - Погребівська філія Путрівського НВК) підтримали акцію І Міжнародного і ІІІ Всеукраїнського уроку доброти, присвяченого Всесвітньому дню захисту тварин.

За проведені уроки заклад було відзначено сертифікатом учасника Міжнародного уроку доброти.

Переглядів: 18 | Додав: adminnvk | Дата: 11.11.2020 | Коментарі (0)

Сьогодні учні 9 класу приймали участь у інтелектуальній грі "Пізнай себе". Команди залюбки відповідали на оригінальні питання.

Дякуємо за підготовку завдань організаторам Васильківського районного ЦДЮТ.

Переглядів: 23 | Додав: adminnvk | Дата: 11.11.2020 | Коментарі (0)

Стартував ХХІ Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика . Долучилися до заходу і учні 5 і 8 класів. Конкурсне випробування складалося з двох частин: перша в Google Forms - теоретичний матеріал: завдання на встановлення відповідності та відкритої форми; друга - творче завдання.

Учні ж 8 класу опановують завдання дистанційно. Всім учасникам бажаю успіхів і творчого натхнення!

Переглядів: 24 | Додав: adminnvk | Дата: 11.11.2020 | Коментарі (0)