21 листопада 2019 року Погребівську філію ОНЗ-Путрівський НВК відвідав відомий кухар, переможець проекту "Мастершеф", автор рецептурного збірника "Нове шкільне харчування" Євген Клопотенко та знімальна група ТСН. Відомий кулінар ознайомився з станом впровадження у закладі Нового Шкільного Харчування, поспілкувався з кухарями, надав поради до повноцінного впровадження меню.

Євген Клопотенко відмітив високий рівень роботи нашого закладу у впровадженні шкльного харчування і вже маємо домовленості про подальшу співпрацю. Головний висновок - головне прагнути змін, мати команду однодумців, і все вийде. Не має нічого не можливого. А колектив Погребівської філії саме такий: є мета, є команда, є результат. ... Читати далі »

Переглядів: 78 | Додав: adminnvk | Дата: 21.11.2019 | Коментарі (0)

Учні 8 класу Погребівської філії ОНЗ-Путрівський НВК долучилися до Всеукраїнського проекту-опитування "5 причин пишатися Україною".

Під час уроку географії, разом з вчителем Красніковим В.К., учні обговорили питання "А що для мене Україна?", "Чому я пишаюся Україною?", "А що та де в Україні є цікавого та варто відвідати?".

Дуже жвавою та емоційною була дискусія на питання "Чому я пишаюся Україною?".

Було багато думок, але обговоривши всі за і проти, колективним рішенням учні 8 класу пишаються Україною, бо:

Переглядів: 82 | Додав: adminnvk | Дата: 21.11.2019 | Коментарі (0)

Переглядів: 85 | Додав: adminnvk | Дата: 21.11.2019 | Коментарі (0)